Açık Rıza Formu


IK RIZA FORMU

Kişisel Veri İşleme Açık Rıza Formu Bu formu imzalamakla, bizimle paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizin, Şirketimiz tarafından sunulan mal ve hizmetlerin sağlanması, satışı, pazarlanması, kampanya, tanıtım, etkinlik ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi  amacıyla iletişime geçilmesi,

 Kişiselleştirilmiş reklamcılık uygulamaları (Beğeni ve tercihlerinize uygun olarak, tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi ve kişisel olarak size uygun reklam, tanıtım, satış, pazarlama, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon, kampanya bildirimi, veri zenginleştirme, çapraz cihaz hedefleme, veri yönetim platformları, sosyal medya platformları ve arama motorları aracılığıyla reklam gösterimi) amacıyla işlenmesine izin vermiş bulunmaktasınız.

Paylaşmış olduğunuz kişisel verileriniz ayrıca aşağıdaki iş süreçlerinde de işlenmektedir: Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, müşteri/potansiyel müşteri ilişkileri yönetimi, sadakat programı, üyelik işlemleri süreçlerinin planlanması ve/veya icrası, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları, dijital veya diğer mecralarda reklam, tanıtım, pazarlama aktivitelerinin planlanması ve/veya icrası, talebiniz doğrultusunda irtibata geçilerek, talep edilen ürün veya hizmetle ilgili olarak her türlü iletişim / elektronik iletişim yapılması ve diğer iletişim mesajlarının gönderilmesi. İşbu form ile vermiş olduğunuz kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin açık rıza, iletişim izni ve kişiselleştirilmiş reklamcılık uygulamaları onaylarınız doğrultusunda kişisel verilerinizin, bu hizmetlerin sunulabilmesi amacıyla .
FSŞ Gayrimenkul iştirakleri ve bağlı ortaklıkları, FSŞ Gayrimenkulun sözleşme ilişkisi içerisinde olduğu yurtiçi ve/veya yurtdışındaki üçüncü taraflar, FSŞ Gayrimenkul  iştirakleri ve bağlı ortaklıkları, hissedarları, FSŞ Gayrimenkulun ithalatını yaptığı araçların üretici firmaları, üretici firmaların iştirakleri ve/veya bu firmalar tarafından belirlenen 3. şahıslar, FSŞ Gayrimenkul adına veri işleyen araştırma, tanıtım ve danışmanlık hizmeti veren firmalar, mevzuat hükümlerinin izin verdiği kurum ve kuruluşlar, yetkili kamu kurum ve kuruluşları ile paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu form ile vermiş olduğunuz  onayları geri almak için;

– Ticari elektronik ileti onayını geri almak için tarafınıza gönderilen sms veya e-postalardaki süreçleri takip ediniz. – Kişiselleştirilmiş reklamcılık uygulamaları onayınızı düzenlemek veya geri almak için ilgili markalarımızın web sitelerinde yer alan Çerez Ayarları’nı ziyaret ediniz. Ayrıca, kişiselleştirilmiş reklamcılık uygulamaları da dahil olmak üzere online reklamcılıkla ilgili detaylı bilgiye www.fssgayrimenkul.com. adresinde yer alan “Çerez Politikamı”zdan ulaşabilirsiniz. -Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin açık rızanızı geri almak için dilediğiniz zaman info@fssgayrimenkul.com    adresine e-posta gönderebilirsiniz. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11. maddesi uyarınca sahip olduğunuz haklarınız ve bu hakları nasıl kullanacağınız ile ilgili detaylı bilgiye www.fssgayrimenkul.com  adresinde yer alan “Aydınlatma Metni”nden ulaşabilirsiniz.